0
0

На головну |  Форум  | E-mail






0

  

20-річний юнак помер на танцполі, обпікши собі шлунок енергетиком

13.07.2010 10:17 |
Джерело/автор: ТСН

Молодий росіянин випив пляшку енергетика і помер просто на танцполі під час дискотеки. Розтин показав, що у нього був сильний хімічний опік внутрішніх органів.

 

У місті Чкаловськ Нижегородської області Росії 20-річний юнак раптово помер після того, як випив пляшку енергетичного напою.


Трагедія сталася під час дискотеки в нічному клубі. Юнак випив енергетик і йому стало погано. Він впав просто на танцполі. Лікарі швидкої допомоги, які прибули за викликом, констатували смерть хлопця.

Під час розтину судмедексперти побачили, що стінки шлунка були повністю роз'їдені.

"Розтин показав, що у нього був сильний хімічний опік внутрішніх органів. Медики встановили, що саме енергетичний напій із заборонено високим рівнем кислоти став причиною смерті", - розповіли представники правоохоронних органів.

Утім, як зазначили в міліції, у потерпілого і раніше були проблеми зі шлунком. Офіційною причиною смерті став виразково-некротичний гастрит.

Поки що жодного криміналу у смерті юнака правоохоронці не побачили, однак після результатів експертизи, якщо буде доведена вина виробника енергетичного напою, цілком можливо, будуть проводитися додаткові перевірки і вирішуватися питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, нещодавно в одному з кафе Львова 23-річна дівчина померла, покуривши кальян. Лікарям, які прибули за викликом, залишилося тільки констатувати, що дівчина загинула від зупинки серця. Наразі міліція встановлює причини смерті дівчини. Ведеться слідство.

Блiц-новини

5.09.2010 13:18

 

У Києві дискутували про необхідність формування нової політичної сили

31.08.2010 22:48

 

І знову корупція…

27.08.2010 15:08

 

Богдан Ковальчук: «Потрібно створити Міністерство у справах ЗМІ, а не вести пустопорожній базар про свободу журналістів!»

27.08.2010 10:30

 

Молдова відзначає 19-ту річницю незалежності

26.08.2010 01:00

 

День Незалежності під російську попсу або Як нині заведено справляти найважливіше свято України…

29.07.2010 14:21

 

Профспілка медичних працівників заявила про намагання МВС за допомогою засобів масової інформації принизити людську гідність Людмили Качурової

28.07.2010 11:48

 

Задержали начальника ГУ охраны здоровья КГГА

27.07.2010 11:47

 

Закарпаття — перевалочна база у міжнародному наркотрафіку

26.07.2010 09:36

 

Задержан угнанный автомобиль с номерами замминистра

23.07.2010 13:11

 

Потяг Баку-Харків зупинили: рейки підірвали російські силовики

 

всі новини...

Вiдправка SMS-повiдомлень

Пошук на сайті

Google

Розсилка новин














Iнформацiйний портал Голосіївського району м.Києва

© Copyright 2000-2010,
Media Brand.
All Rights Reserved

на початок сторiнки